Kolej ve Üniversite Kabul Danışmanlığı

artun ak

Artun AK

Class: Freshman
Hometown: Antalya, Turkey
High School: Christchurch School
Herkese merhaba,
Şu an da Amerika Bard College’da Enviromental and Urban Studies okuyorum. Bard College öncesinde Christchurch School’da 1,5 sene okudum. Safa İlgin ile tanıştığımda Türkiye’de ise Alman Lisesinde okuyordum. Kendisinin beni tanıdıktan sonra yaptığı analizler ile Amerika sürecimizi başlattı ve şimdi hayallerimi yaşıyorum. Lise ve Üniversite süreçlerinde yanımda bulunan Safa İlgin bilgi birikimi ve samimiyeti ile aldığım tüm kararlarda büyük rol oynadı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

fettah kadooglu

Fettah Kadooglu

Class: Freshman
Hometown: Istanbul , Turkey
High School: Fryeburg Academy
Merhabalar,
Safa İlgin hocam ile 2013’de başlayan serüvenizim Newyork Berkeley College ‘da eğitim hayatıma devam ediyorum.İyi ki tanışmışım sizinle umarım hep hayatımızda olmaya devam edersiniz.Siz bir danışmandan öte oldunuz bana. Sizin tabiriniz ile ‘’Yol Arkadaşı’’ oldunuz. Çok teşekkür ederim.
Çocuğunuzun en iyi olasılıkları sunulduğuna emin olun.

Edubucks kolej ve üniversite danışmanlık ve planlama servisine hoşgeldiniz. Yurtdışı üniversite ve kolejleri başvurularda rehberlik dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi hizmet sunuyoruz.

  • Hedef Okul Lsitesi
  • Lise 11 ve Lise 12’de ders seçimleri
  • Standart testlerde rehberlik ( Toefl, Ielts, SAT,etc )
  • Okul ziyaretleri
  • Yaz tatilinde iken yaz sürecini planlama
  • Okul başvuruları
  • Okul başvuru esseyleri
  • Okul başvuru sunumları
  • Burslar ve finansal yardımlar
  • Bizler 3 farklı seviyede Servis sunmaktayız.


Kapsamlı Hizmet Planı

Lise 10 ve Lise 11 öğrencilere yönelik 25 saatlik bir danışmanlıktır. Süreç içerisinide ders seçimleri, okul araştırması, uygun okul listesi, mülakat hazırlıkları, mülakat pratiği,okul başvuru özgeçmişi hazırlığı, yaz planlaması ve programlama, Common application, Basvuru essaylari, burs ve finansal yardım, son tercih yapmak ve liseden üniversite hayatına geçiş için planlamayı içerir.

Kısaltılmış Hizmet Planı

12 saatlik bir danışmanlıktır. Süreç içerisinde ders seçimleri, okul araştırması, uygun okul listesi, mülakat hazırlıkları, mülakat pratiği, okul başvuru özgeçmişi hazırlığı, yaz planlaması ve programlama, Common application, Başvuru essaylari,bekleme listesi, burs ve finansal yardım, son tercih yapmak ve liseden üniversite hayatına geçiş için planlamayı içerir.

Saatlik danışmanlık plan

Üniversite arama ve kabul süreçlerinde sürecin belli yönleriyle ilgili bir danışmanlıktır.

lise mezun