K-12 Kabulleri

what we do

"Edubucks ailelere, nerede olursa olsun, dünyadaki çocukları için en iyi okulları seçmelerine yardımcı oluyor."
Okul seçme danışmanlığı eksperlik ister Bizler velilerimiz adına deneyimli, araştırmacı, kaynakları kullanan ve kabul sürecinde deneyimli serbest danışmanlar ile hizmet veriyoruz.

Sizler bir gün devlet okulu ve özel okul arayışına içine gireceğinizi hayal ettiniz mi ? Bunun bir kaç sebebi olabilir. Belki çocuğunuz için bir yurtdışı deneyimi, belki farklı bir ülkeye taşınmak, belki de çocuğunuzun eğitim rotasını yurtdışına çevirmesi... Kim bilir belki de çocuğunuz üstün yetenekli ve özel eğitime ihtiyaç duyabilir. Disleksia ve ADHD çocuğunuzun olması sizlerin yurtdışı fırsatlarından yararlanması olumsuz düşünülebilir. Fakat en uygun felsefe ile özel ilgi isteyen öğrencilerimizin kabul işlemlerini uzman danışmanları ile yapıyor olacağız.
Belki çocuğunuz şimdiki okulun kalitesini sorgulamaya başladı ve elindeki yetenekleri ( sanat, spor, akademik ) daha fazla değerlendirme istiyor olabilir.
Hangi seçim çocuğunuz okul seçiminde ve yerleştirme prosesinde en iyisidir. Edubucks danışmanları yüzlerce aileye bu karmaşık süreçlerde yardımcı olmuştur.Sizlerin ve çocuklarınız mevcut yerleştirme sürecinde çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. –tek bir konsültasyondan, adım adım yerleştirme uygulamasına ve okul kabul sürecinin tamamlamasına kadar.

Detaylı bilgilendirme için lütfen bizlere ulaşınız +90 212 233 00 53 veya siz bizlere mail atabilirsiniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
liseli resim