Akademik Yaz Okulları

Standart yaz okulları programlarına nazaran daha çok İngilizce seviyesi akademik seviyede olan öğrencilerin tercih ettiği ve kabul gördüğü Akademik Yaz Okulları özellikle İngiltere’nin yanı sıra Amerika, Kanada, Avustralya gibi deniz aşırı ülkelerdeki üniversitelerin kampüslerinde düzenlenmektedir. Dünyanın önce gelen üniversitelerinin kampüslerinde sunulan programlar öğrencilerin hem lisans programları için o üniversitedeki eğitimi için planlama yapmasına yardımcı olur hem de üniversitelerdeki Akademik İngilizce seviyesi ile kendi seviyesini karşılaştırabileceği bir ortamda bulunmasına olanak sağlar.

Dünyanın eğitimde önde gelen ülkelerin üniversitelerinde yaz aylarını dilediğiniz üniversitenin kampüsünde hem bilgilendirici eğitim alarak hem de programa katılan öğrenciler için hem kampüs içi hem de kampüs dışı etkinliklerle tecrübe edinmek yurt dışı eğitim için atabileceğiniz önemli bir adımdır.

Programlara dahil olarak akademik yaz okuluna katıldığınız üniversitenin bütün akademik bölümlerini ziyaret edebilir, bölümler hakkında yetkililerden detaylı bilgi alabilir ve üniversitenin size sunduğu imkanları tartabilir ileriye yönelik başvuru süreciniz hakkında daha net kararlar alabilirsiniz.

Edubucks sizlere daha iyi bir gelecek planları yapmanızda size yol arkadaşlığı yapmakta ve en başarılı üniversitelerin kampüslerindeki akademik yaz okulu programlarına katılımda yol göstermektedir.

Amerika
Kanada
İngiltere
Başvur
© 2019 Edubucks Site Haritası | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Cookie Preferences